מגזין עסקים

מה הקונספט של העסק שלכם?

צילומי תדמית משלבים בין האני מאמין של העסק לבין תמונה איכותית של הצלם במטרה להעביר את המסר הרצוי- מהו הקונפסט של העסק שלכם- על בחירה נכונה בכתבה הבאה.

מהם צילומי תדמית של עסק?

התחרות בין בעלי עסקים קשה ומורכבת- כל בית עסק רוצה להתבלט מעל המתחרים ולהוסיף לעסק כמה שיותר לקוחות. כאן נכנסים לתמונה צילומי תדמית- מדובר על צילומים המעבירים את המסר הרצוי לקהל היעד תוך בחירת הקונספט המתאים ביותר. צילומים מסוג זה מצריכים מחשבה רבה מצד הצלם ומצד המצולמים על מנת לגרום לאנשים לגלות עניין רב בעסק- על שני הצדדים לחשוב על בנייה של קונספט מוצלח ליצירת צילומים מנצחים אשר יותירו בקרב אנשים את אפקט הוואו.

חשוב ביותר לבחור את המיקום

במסגרת בחירת קונספט לעסק חשוב ביותר לבחור את המקום המתאים ביותר לצילומים- בין אם מדובר על משרד או על צילומי חוץ. התשובה צריכה להיות בהתאם לאופי של העסק, כאשר מדובר על עסק של מאמן כושר אפשר לבצע את הצילומים גם בסטודיו וגם בחוץ. לעומת זאת, כאשר מדובר על משרד עורכי דין, הסיפור הוא אחר- על מנת לשדר רשמיות חשוב ביותר לבצע את הצילומים במשרד תוך חתימה על חוזה על מנת לשדר רשמיות.

בחרו את הביגוד המתאים ביותר

מטרתם של הצילומים היא לשדר את האני מאמין של העסק ולכן יש חשיבות רבה להשקיע בביגוד המתאים על מנת לשדר את המסר הרצוי והמתאים ביותר. אם למשל מדובר על שף, הרי ראוי להצטלם בבגדים הכוללים את בגדי העבודה תוך הבלטה של הלוגו של המקום על מנת לאפשר ללקוחות להתרשם. לעומת זאת, אם מדובר על מאמן כושר, אפשר להצטלם בבגדי כושר של מותג מסוים על מנת ליצור עניין בקרב המתבוננים בתמונה.

אפשר להיעזר במעצב על מנת לשדרג את המקום
במסגרת יצירת קונספט לצילומי תדמית לעסק שלכם חשוב ביותר להיעזר במעצב על מנת לשדרג את המקום. סיוע של מעצב יסייע להבליט את היתרונות של העסק על פני המתחרים ולבנות יתרון משמעותי ביותר.

חשוב להשקיע בבחירת צלם מקצועי

על מנת לבנות קונספט מנצח חשוב ביותר לבחור צלם איכותי. היום ניתן למצוא רשימה ארוכה של צלמים, אבל בין הצלמים השונים חשוב לבחור את הצלם הטוב ביותר, כזה אשר יצליח להוציא מכם את המיטב. ישנם מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם לבחור את הצלם המתאים ביותר:

ניסיון: חשוב ביותר לבחור צלם שיש לו ניסיון רב בתחום על מנת להפיק את התמונה הטובה ביותר. צלם בעל ניסיון רב יתאים את התמונה בהתאם לקונספט. ככל שהצלם יהיה בעל ניסיון רב יותר

במסגרת בחירת קונספט לעסק

המלצות: חשוב ביותר לתת את הדעת על המלצות של לקוחות אחרים

אשר נעזרו בשירותיו של צלם כזה או אחר. המלצות של לקוחות קודמים יסייעו בבחירת הצלם. הקפידו לא להתבייש ולשאול אותם כמה שיותר שאלות לגבי הצלם- האם הוא דאג לבצע תחקיר מקדים, האם הוא הגיע בזמן? ככל שתהיה לכם תמונה ברורה יותר, כך תהיה לכם האפשרות לקבל מענה.

מחיר: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחון את המחיר במסגרת חיפוש צלם. המחיר מהווה פרמטר חשוב בבחירה של הצלם וכדאי לוודא כי אין מדובר על מחיר גבוה מדי.

כימיה: נוסף על כך, חשוב ביותר לוודא כי יש לכם כימיה עם הצלם- ככל שתהיה לכם כימיה מוצלחת עם הצלם, כך תהיה לכם האפשרות להיות בטוחים כי התמונה תצא מדויקת ככל הניתן.